Hakkımızda

MEGAPLAST sahip olduğu 20 yılı aşkın deneyimi, konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve günümüz teknolojisinin modern tezgah parkıyla değerli müşterilerine konusunda tam güvenilir ve deneyim sahibi bir çözüm ortağı olmak amacıyla İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 2000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikiminden yola çıkarak kısa sürede tamamladığı AR-GE çalışmalarıyla ürettiği kalıplardaki kalite ve performansı arttırmaya yönelik çalışmalarla müşterilerinin takdirini ve beğenisini kazanmıştır.

Sektör gelişimi ve mevcut şartlar düşünüldüğünde rekabet ortamı sizi diğerlerinden farklı olmaya yönlendiriyor. MEGAPLAST genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla, son teknolojiye uygun makine ve tezgah parkuruyla, kullandığı çelik ve diğer hammaddelerle ürettiği yüksek kaliteli plastik kalıpları “ Zamanında ve istenilen kriterlerde ürün teslimi “ prensibiyle çalışan bir firma olup “ Farklılık “ yaratmaya çalışmaktadır.

hakkımızda

Misyon / Vizyon

  • Plastik kalıp sektöründe hem yurt içi hem yurt dışı piyasada kaliteli ürünleri, zamanında teslimatları, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş ve güçlü personel kadrosuyla, gelişen teknolojileri ve modern çalışma koşullarını uygulayarak devamlı gelişen örnek bir kuruluş olmak.
  • Müşteri memnuniyetini beklentilerine uygun düzeyde karşılamak , yeni projelerinde teknik çözüm ortaklığı oluşturmak.
  • Önce kalite prensibi , hatayı baştan önleme , sür ekli iyileştirme, hedeflere süreç yönetimi bazında tüm çalışmalarımızın temelidir.
  • Çevre koruma ve iş güvenliği alanlarında yasalara ve çağdaş taleplere eksiksiz uyacağız.
  • Zaman, maliyet ve kaynak israfını önleyen verimlilik ve tasarruf ilkelerini izleyerek, alt yapı ve calışma ortamımızı geliştirerek, tüm çalışanlar ve tedarikçilerimizle birlikte, etkin iş sonuçları yaratacağız.